KONST / Litografier / Färglitografi 9579462
nr 957 9462
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Färglitografi, Elis Ryberg (1919-1985), 323/360, signerad, motivet: 52x41
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 april 2015
kl 18:29:05
27/4 16:12:47
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg